Otomatik Branda

Kamyon ve tırlar için tasarladığımız micro işlemcili kontrollü otomatik branda sistemimiz sektörün branda ile ilgili sorunlarını tamamen ortadan kaldırmayı ve yapılan işten en yüksek verim sağlamayı amaç edinmektedir.

Çeşitli kurum ve kuruluşlar bu yönde farklı ürünler tasarlamış olsalar da sorunu tamamen ortadan kaldırmaları mümkün olmamıştır. Bu sistemler çok pahallı, bunun yanı sıra aracın genel görüntüsünü bozacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir ve ergonomik olmadığından dolayı sistem sık sık arıza vermekte istenilen verim alınamamakta, kullanıcıyı sıkıntıya sokmaktadır. Ayrıca bu sistemlerin montajı uzun sürmekte, iş kaybına neden olmaktadır. Ürün için istenen ücret yüksek miktarda olup ekonomik değildir.

Sibermak olarak geliştirdiğimiz ve aynı zamanda patenti de tamamen firmamıza ait olan sistem görsellerde göründüğü gibi kasalı/damperli kamyon ve tırlarda taşıma sırasında yükün üzerinin kapalı olması zorunluluğunu tek tuşla çözebilecek bir sistemdir.Montajını yaptığımız elektronik beyin ve kontrol ünitesi aracın elektronik sisteminden bağımsız olarak monte edildiği için aracın orjinalliği bozulmamakta ve muayeneden rahatlıkla geçebilmektedir.

Ürünün kullanımı çok basittir. Şöför mahaline yerleştirdiğimiz kontrol ünitesi sayesinde kullanıcının verdiği komutu uygularken sesli ve görsel olarak bize uyarı vermektedir. Montajda kullanılan malzemeler tamamen orijinal parçalardan oluştuğundan araç konsolu üzerinde herhangi bir tahribat yapılmamaktadır.

Ürünümüz yüksek verimli motor ve rediktör kullanıldığından ürün ilk 6 ay boyunca yapılan testlerde ve uyguladığımız araçlarda herhangi bir arıza tespit edilememiştir. Ve sistemimiz 2 yıl garantilidir.

Arz ettiğimiz sistemi montajı günde 4 araç’a uygulanabilmekteyiz.