Yarı Otomatik Branda

Kamyon ve tırlar için tasarladığımız yarı otomatik branda sistemimiz sektörün branda ile ilgili sorunlarını tamamen ortadan kaldırmayı ve yapılan işten en yüksek verim sağlamayı amaç edinmektedir.

Çeşitli kurum ve kuruluşlar bu yönde farklı ürünler tasarlamış olsalar da sorunu tamamen ortadan kaldırmaları mümkün olmamıştır. Bu sistemler çok pahallı, bunun yanı sıra aracın genel görüntüsünü bozacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir ve ergonomik olmadığından dolayı sistem sık sık arıza vermekte istenilen verim alınamamakta, kullanıcıyı sıkıntıya sokmaktadır. Ayrıca bu sistemlerin montajı uzun sürmekte, iş kaybına neden olmaktadır. Ürün için istenen ücret yüksek miktarda olup ekonomik değildir.

Sibermak olarak geliştirdiğimiz ve aynı zamanda patenti de tamamen firmamıza ait olan sistem görsellerde göründüğü gibi kasalı/damperli kamyon ve tırlarda taşıma sırasında yükün üzerinin kapalı olması zorunluluğunu kolaylıkla çözebilecek bir sistemdir.

Ürünün kullanımı çok basittir. Damper üzerinde uygun konuma yerleştirdiğimiz kol ünitesi sayesinde kullanıcının belirlediği yöne doğru işlem yapmaktadır. Sistemimiz 2 yıl garantilidir.

Arz ettiğimiz sistemi montajı günde 4 araç’a uygulanabilmekteyiz.